top of page

Microsoft 365

  • Sprzedajemy licencje Microsoft 365 z polskim wsparciem technicznym!

  • Wdrażamy, konfigurujemy Microsoft 365

  • Administrujemy systemami 

  • Doradzamy, pomagamy w zakresie technicznym Microsoft 365

  • Szkolimy z zakresu Microsoft 365 / Microsoft Teams

Image by Ed Hardie

Wybierz plan odpowiedni dla Twojej firmy

Dane chmura - Microsoft 365 - Spark-IT
Microsoft 365 Business Basic

W planie Basic otrzymujesz tylko usługi w chmurze, w tym służbową pocztę e-mail, 1 TB miejsca na pliki, miejsce na czacie zespołu, wideokonferencje i inne usługi biznesowe. Aplikacje pakietu Office do pobrania nie są uwzględnione.

bezpieczenstwo- nformatyczne
Microsoft 365 Business Standard

W planie Business Standard masz zawsze aktualne aplikacje pakietu Office do pobrania, pocztę e-mail klasy biznesowej, 1 TB miejsca na pliki online, centrum pracy zespołowej, spotkania online oraz aplikacje, które pomogą Ci rozwijać firmę.

Spark IT - Microsoft business premium
Microsoft 365 Business Premium

W planie Premium masz wszystkie funkcje zawarte w wersji Business Standard oraz zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami cybernetycznymi i zarządzanie urządzeniami.

globe
Aplikacje Microsoft 365 dla Firm

W tym planie masz zawsze aktualne aplikacje Office do pobrania oraz 1 TB pamięci w chmurze. E-mail biznesowy i inne usługi chmurowe nie są uwzględnione.

Zadzwoń, aby omówić Twój Plan już dziś!

Narzędzia do Prowadzenia Firmy

Rozwijaj swoją firmę dzięki narzędziom do zarządzania relacjami z klientami, przeprowadzania efektywnych kampanii marketingowych e-mail oraz budowania silnej obecności online.

Optymalizuj swoje działania biznesowe, korzystając z prostych rozwiązań do wysyłania faktur, zarządzania spotkaniami z klientami oraz monitorowania postępów w realizacji zadań. Skonsoliduj zarządzanie różnymi aplikacjami biznesowymi dzięki centralnemu Microsoft 365 Business Center.

Zespół profesjonalistów Spark-IT
Praca zdalna - wsparcie informatyczne - Spark-IT

Praca Zdalna w Zespołach

Dzięki aż 1 TB przestrzeni dyskowej dla każdego użytkownika, masz ogromne miejsce na przechowywanie wszystkich swoich plików. Co więcej, wszystkie te pliki są dostępne online, co oznacza, że możesz łatwo udostępniać je współpracownikom wewnątrz firmy lub osobom poza nią z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, kiedy tylko jest to potrzebne.

 

Dodatkowo, dzięki wideo-rozmowom w jakości HD, możliwości udostępniania treści, wspólnym kalendarzom i czatowi zespołowemu, zawsze pozostajesz w synchronizacji ze swoim zespołem, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Szkolenia i wdrożenia Microsoft Teams

Wykonujemy dedykowane wdrożenia i szkolenia dla firm z aplikacji Microsoft Teams. Rozwiązanie to jest w pełni chmurowe i pozwala na współdzielenie plików i kalendarzy, prowadzenie projektów czy tworzenie wideokonferencji w zdalnym zespole.


Ilość możliwych scenariuszy oraz zastosowań, może być przytłaczająca. W związku z tym opracowaliśmy szkolenie, które pozwala na płynne i bezproblemowe uruchomienie Microsoft Teams u naszych klientów.

Eksperci IT - SPark-IT
Sprawna praca dzięki Spark-IT Support

Pełne Wsparcie 365

Dzięki pełnemu wsparciu inżynierów SPARK-IT, możesz łatwo skonfigurować użytkowników i szybko zacząć korzystać z usług. Możesz uzyskać dostęp do centrum administracyjnego z dowolnego miejsca, aby zarządzać wszystkimi swoimi usługami.

 

Microsoft 365 dba o Ciebie, więc Twoje usługi są zawsze aktywne i aktualne.

Usługi Informatyczne 

bottom of page