Chcesz dołączyć do naszego zespołu ekspertów i pasjonatów IT? Serdecznie zapraszamy! Poniżej znajdziesz garść przydatnych informacji dotyczących naszego procesu rekrutacji.

Inżynier systemowy - Serwisant IT

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:

  • Diagnozowanie i naprawa problemów zgłaszanych przez klientów w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Instalacja i konfiguracja systemów klienckich z rodziny Microsoft Windows
  • Podstawowa konfiguracja urządzeń sieciowych
  • Szkolenie i pomoc użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów informatycznych
  • Prowadzenie help desku informatycznego (lokalnego, zdalnego i telefonicznego)
  • Wyjazdy do klientów w celu wykonywania usług serwisowych
  • Sporadycznie przeprowadzanie prac instalacyjnych okablowania strukturalnego

Wymagania:

  • Dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i wyszukiwania informacji
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania z rodziny Windows Server oraz Active Directory
  • Znajomość chmury Microsoft Azure w zakresie IaaS oraz PaaS
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń firm Mikrotik lub Ubiquiti
  • Wiedza z zakresu sieci komputerowych na poziomie certyfikatu CISCO CCNA
  • Certyfikaty firmy Microsoft

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Ambitne zadania i możliwość codziennego rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy z najnowszymi rozwiązaniami z branży IT
  • Szkolenia płatne
  • Pyszną kawę :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@spark-it.pl

Praktyki / Staże

Jeżeli chciałbyś odbyć u nas praktykę lub staż to prosimy o przesłanie następujących dokumentów na adres mailowy: biuro@spark-it.pl

  • Wzór umowy o staż / praktykę
  • Termin odbycia stażu / praktyki
  • CV

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem przetwarzanych danych osobowych będzie SPATK-IT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dulęby 2A, 20-326 Lublin.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie, przesyłając prośbę na iod@spark-it.pl lub listownie na adres Spółki. Przetwarzane dane zostaną usunięte niezwłocznie.

Klauzula RODO:

Celem przetwarzania danych osobowych kandydatów jest przeprowadzenie procesu rekrutacji w SPARK-IT Sp. z o.o.

Dane kandydatów będą przetwarzane tylko w niezbędnym zakresie do przeprowadzenia rekrutacji.