Mobirise Site Generator

Praca Zdalna

Ostatnimi czasy wszystkie firmy zaczynają rozumieć, dlaczego praca zdalna może być przydatna dla przedsiębiorstwa. Oszczędność kosztów biurowych, więcej siły roboczej, a nawet wzrost produktywności to atrakcyjne korzyści, jakie można uzyskać. Dzięki technologii, która znacznie ułatwia pozostawanie w kontakcie i pracę poza biurem, zdalne wykonywanie powierzonych obowiązków, robi się bardzo popularne w dzisiejszym świecie biznesu. Poniżej przedstawiamy technologie, które sprawiają, że praca zdalna w firmie jest efektywna i bezproblemowa.

  • Microsoft Office 365
  • Szyfrowane połączenie VPN
  • Pulpit Zdalny
  • Chmura Microsoft Azure

Microsoft Office 365

Pracuj w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu. Office 365 jest zawsze gotowy, tam gdzie ty jesteś.
Teraz praca zdalna i grupowa jest jeszcze prostsza dzięki Microsoft Teams.
Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, masz najnowocześniejszy zestaw narzędzi zwiększających wydajność.

Szyfrowane połączenie VPN

Bezpieczne szyfrowane połączenie do firmy przy wykorzystaniu technologii VPN to skuteczny sposób na dostęp do firmowej infrastruktury IT. Dzięki wykorzystaniu najbezpieczniejszych urządzeń oraz protokołów do połączenia szyfrowanego, będziesz miał dostęp do serwerów firmowych z dowolnego miejsca na świecie.

Pulpit Zdalny

Usługi pulpitu zdalnego firmy Microsoft umożliwiają szybki dostęp do serwera z każdego komputera PC / Mac lub urządzenia iOS / Android. W szybki i płynny sposób możesz pracować na serwerze w firmie, będąc poza biurem. Optymalizacja wykorzystania sieci sprawia, że praca zdalna jest płynna i bezproblemowa.  

Chmura Microsoft Azure

Dzięki chmurze publicznej Azure, możesz przenieść całą serwerownię do usługodawcy firmy Microsoft. Dostawca chmury przejmuje na siebie utrzymanie sprzętu sieciowego i serwerów, a ty możesz korzystać z infrastruktury IT z każdego miejsca na świecie w rozliczeniu tylko i wyłącznie za wykorzystane zasoby.

Pełne wsparcie dla Microsoft 365

Kupując pakiet Office 365 na naszej stronie, otrzymujesz wsparcie techniczne w języku polskim.

FORMULARZ KONTAKTOWY


e-mail: biuro@spark-it.pl
tel.: +48 81 820 04 10

Wysyłając do nas wiadomość zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.