Praca Zdalna


✔️ Microsoft Office 365

✔️ Szyfrowane połączenia VPN

✔️ Pulpit zdalny

✔️ Chmura Microsoft Azure

Korzyści z pracy zdalnej

Korzyści Pracy Zdalnej

Korzyści Pracy Zdalnej

W ostatnim czasie wiele firm doceniło niebywałe zalety pracy zdalnej. Oszczędność kosztów biurowych, więcej siły roboczej, a nawet wzrost produktywności to atrakcyjne korzyści, jakie można uzyskać. Dzięki technologii, która znacznie ułatwia pozostawanie w kontakcie i pracę poza biurem, zdalne wykonywanie powierzonych obowiązków, robi się bardzo popularne w dzisiejszym świecie biznesu. Poniżej przedstawiamy technologie, które sprawiają, że praca zdalna w firmie jest efektywna i bezproblemowa.

Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Pracuj w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu. Office 365 jest zawsze gotowy, tam gdzie ty jesteś. Teraz praca zdalna i grupowa jest jeszcze prostsza dzięki Microsoft Teams. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, masz najnowocześniejszy zestaw narzędzi zwiększających wydajność. 

Szyfrowane połączenie VPN

Szyfrowane połączenie VPN

Bezpieczne szyfrowane połączenie do firmy przy wykorzystaniu technologii VPN to skuteczny sposób na dostęp do firmowej infrastruktury IT. Dzięki wykorzystaniu najbezpieczniejszych urządzeń oraz protokołów do połączenia szyfrowanego, będziesz miał dostęp do serwerów firmowych z dowolnego miejsca na świecie.

Pulpit Zdalny

Pulpit Zdalny

Pulpit Zdalny

Usługi pulpitu zdalnego firmy Microsoft umożliwiają szybki dostęp do serwera z każdego komputera PC / Mac lub urządzenia iOS / Android. W szybki i płynny sposób możesz pracować na serwerze w firmie, będąc poza biurem. Optymalizacja wykorzystania sieci sprawia, że praca zdalna jest wygodna, płynna i bezproblemowa.

Chmura Microsoft Azure

Chmura Microsoft Azure

Dzięki chmurze publicznej Azure, możesz przenieść całą serwerownię do jednego z największych liderów w dziedzinie rozwiązań chmurowych firmy Microsoft. Dostawca chmury przejmuje na siebie utrzymanie sprzętu sieciowego i serwerów, a Ty możesz korzystać z infrastruktury IT z każdego miejsca na świecie w rozliczeniu tylko i wyłącznie za wykorzystane zasoby.

Formularz Kontaktowy


SPARK-IT Sp. z o.o.


ul. Dulęby 2A
20-326 Lublin
e-mail: biuro@spark-it.pl
tel.: +48 81 820 04 10

NIP: 946-265-67-68
REGON: 363375285
KRS: 0000595071

Follow SPARK-IT
SPARK-IT Sp. z o.o.
WARSZAWA
  • Błękitny Wieżowiec
  • Plac Bankowy 2
  • 00-095 Warszawa
  • e-mail: warszawa@spark-it.pl
  • tel.: +48 22 188 15 48
mBank:

Copyright (c) 2022 SPARK-IT Sp. z o.o.