Mobirise

OUTSOURCING IT

Outsourcing IT to kompleksowe wsparcie informatyczne dla Twojej firmy. Oddaj swoją infrastrukturę informatyczną w ręce specjalistów. Zapewniamy kompleksowe doradztwo informatyczne oraz profesjonalną opiekę IT. Zajmujemy się przygotowaniem infrastruktury od projektu sieci komputerowej i serwerowni, po  wykonawstwo, dostawę, wdrożenie i późniejsze utrzymanie całych systemów i sieci. Już od dziś zajmij się biznesem i zapomnij o ciągłych problemach z komputerami.

  • Niższe Koszty
  • Zespół Ekspertów
  • Gwarantowane Czasy Reakcji
  • Bezpieczeństwo

Niższe koszty

Nasza obsługa informatyczna to brak wysokich stałych kosztów zatrudnienia w dziale IT w Twojej firmie. Ty płacisz jedynie za realny czas pracy naszych ekspertów.

Zespół Ekspertów

Profesjonalna opieka informatyczna świadczona jest przez nasz cały zespół ekspertów z branży IT. Dzięki temu mamy szeroką wiedzę w każdej dziedzinie złożonego świata technologii IT. 

Gwarantowane Czasy Reakcji

Oferujemy gwarantowane czasy reakcji na zgłoszenia i awarie. Dzięki temu masz pewność, że w momencie jakichkolwiek problemów otrzymasz od nas pomoc i pełne wsparcie.

Bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoich danych. W naszym zespole mamy akredytowanych specjalistów z obszaru ochrony danych osobowych - RODO. 

FORMULARZ KONTAKTOWY


e-mail: biuro@spark-it.pl
tel.: +48 81 820 04 10

Wysyłając do nas wiadomość zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.