Mobirise Web Page Creator

Microsoft Office 365

Pracuj w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu. Microsoft Office 365 jest zawsze gotowy, tam gdzie ty jesteś.
Teraz praca zdalna i grupowa jest jeszcze prostsza dzięki Microsoft Teams. 

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, masz najnowocześniejszy zestaw narzędzi zwiększających wydajność. Aplikacje biurowe - zawsze najnowsze wersje - umożliwiają tworzenie, edytowanie i udostępnianie dokumentów każdemu w czasie rzeczywistym z komputera PC / Mac lub urządzenia iOS / Android.

  • Praca Zdalna w Zespołach
  • Profesjonalne Narzędzia
  • Narzędzia do Prowadzenia Firmy

  • Pełne Wsparcie

Praca Zdalna w Zespołach

Dzięki 1 TB przestrzeni dyskowej dla każdego użytkownika, otrzymujesz dużo miejsca na wszystkie swoje pliki. Dodatkowo pliki są przechowywane online, więc możesz je udostępniać osobom w firmie lub poza nią z dowolnego miejsca pracy, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dzięki wideorozmowom w jakości HD, udostępnianiu treści, udostępnianym kalendarzom i czatowi zespołowemu, zawsze będziesz w synchronizacji ze swoim zespołem.

Profesjonalne Narzędzia

Przenieś swoją firmową pocztę e-mail do usługi Microsoft Exchange Online dedykowanej dla biznesu. Sprzedawaj w swojej firmie za pomocą niestandardowych materiałów marketingowych, które można łatwo utworzyć. Lepiej łącz się z klientami i współpracownikami za pomocą szeregu narzędzi komunikacyjnych, od poczty e-mail i wiadomości błyskawicznych po sieci społecznościowe i konferencje wideo.

Narzędzia do Prowadzenia Firmy

Rozwiń swoją działalność dzięki narzędziom do zarządzania relacjami z klientami, wysyłania e-mailowych kampanii marketingowych i tworzenia obecności online. Lepiej zarządzaj swoją firmą dzięki łatwym sposobom wysyłania faktur, zarządzania spotkaniami z klientami i śledzenia przebiegu zadań. Centralnie zarządzaj aplikacjami biznesowymi z Office 365 Business Center.  

Pełne Wsparcie

Dzięki pełnemu wsparciu inżynierów SPARK-IT, możesz łatwo skonfigurować użytkowników i szybko zacząć korzystać z usług. Możesz uzyskać dostęp do centrum administracyjnego z dowolnego miejsca, aby zarządzać wszystkimi swoimi usługami. Microsoft Office 365 dba o Ciebie, więc Twoje usługi są zawsze aktywne i aktualne.

Pełne wsparcie dla Office 365

Kupując pakiet Office 365 na naszej stronie, otrzymujesz wsparcie techniczne w języku polskim.

Wybierz plan Office 365 odpowiedni dla Twojej firmy

Microsoft 365 Business
Basic

(dawniej Office 365 Business Essentials)

W planie Basic otrzymujesz tylko usługi w chmurze, w tym służbową pocztę e-mail, 1 TB miejsca na pliki, miejsce na czacie zespołu, wideokonferencje i inne usługi biznesowe. Aplikacje pakietu Office do pobrania nie są uwzględnione.

Microsoft 365 Business
Standard

(dawniej Office 365 Business Premium)

W planie Business Standard masz zawsze aktualne aplikacje pakietu Office do pobrania, pocztę e-mail klasy biznesowej, 1 TB miejsca na pliki online, centrum pracy zespołowej, spotkania online oraz aplikacje, które pomogą Ci rozwijać firmę.

Microsoft 365 Business
Premium

(dawniej Microsoft 365 Business)

W planie Premium masz wszystkie funkcje zawarte w wersji Business Standard oraz zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami cybernetycznymi i zarządzanie urządzeniami.


Aplikacje Microsoft 365
dla firm

(dawniej Office 365 Business)

W tym planie masz zawsze aktualne aplikacje Office do pobrania oraz 1 TB pamięci w chmurze. E-mail biznesowy i inne usługi chmurowe nie są uwzględnione.


FORMULARZ KONTAKTOWY


e-mail: biuro@spark-it.pl
tel.: +48 81 820 04 10

Wysyłając do nas wiadomość zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.