Microsoft Office 365


✔️ Sprzedajemy licencje Microsoft Office 365 z polskim wsparciem technicznym!

✔️ Wdrażamy, konfigurujemy Microsoft Office 365

✔️ Administrujemy systemami Microsoft Office 365

✔️ Doradzamy, pomagamy w zakresie technicznym Microsoft Office 365

✔️ Szkolimy z zakresu Microsoft Office 365 / Microsoft Teams

Narzędzia do Prowadzenia Firmy

Narzędzia do Prowadzenia Firmy

Narzędzia do Prowadzenia Firmy

Rozwiń swoją działalność dzięki narzędziom do zarządzania relacjami z klientami, wysyłania e-mailowych kampanii marketingowych i tworzenia obecności online. Lepiej zarządzaj swoją firmą dzięki łatwym sposobom wysyłania faktur, zarządzania spotkaniami z klientami i śledzenia przebiegu zadań. Centralnie zarządzaj aplikacjami biznesowymi z Office 365 Business Center.

Praca Zdalna w Zespołach

Praca Zdalna w Zespołach

Praca Zdalna w Zespołach

Dzięki 1 TB przestrzeni dyskowej dla każdego użytkownika, otrzymujesz dużo miejsca na wszystkie swoje pliki. Dodatkowo pliki są przechowywane online, więc możesz je udostępniać osobom w firmie lub poza nią z dowolnego miejsca pracy, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dzięki wideorozmowom w jakości HD, udostępnianiu treści, udostępnianym kalendarzom i czatowi zespołowemu, zawsze będziesz w synchronizacji ze swoim zespołem.

Szkolenia i wdrożenia Microsoft Teams

Szkolenia i wdrożenia Microsoft Teams

Szkolenia i wdrożenia Microsoft Teams

Wykonujemy dedykowana wdrożenia i szkolenia dla firm z aplikacji Microsoft Teams. Rozwiązanie to jest w pełni chmurowe i pozwala na współdzielenie plików i kalendarzy, prowadzenie projektów czy tworzenie wideokonferencji w zdalnym zespole.
Ilość możliwych scenariuszy oraz zastosowań, może być przytłaczająca. W związku z tym opracowaliśmy szkolenie, które pozwala na płynne i bezproblemowe uruchomienie Microsoft Teams u naszych klientów.

Szkolenia i wdrożenia Microsoft Teams

Pełne Wsparcie

Pełne Wsparcie Office 365

Dzięki pełnemu wsparciu inżynierów SPARK-IT, możesz łatwo skonfigurować użytkowników i szybko zacząć korzystać z usług. Możesz uzyskać dostęp do centrum administracyjnego z dowolnego miejsca, aby zarządzać wszystkimi swoimi usługami. Microsoft Office 365 dba o Ciebie, więc Twoje usługi są zawsze aktywne i aktualne.

Wybierz plan Microsoft 365 odpowiedni dla Twojej firmy

Microsoft 365 Business
Basic

(dawniej Office 365 Business Essentials)

W planie Basic otrzymujesz tylko usługi w chmurze, w tym służbową pocztę e-mail, 1 TB miejsca na pliki, miejsce na czacie zespołu, wideokonferencje i inne usługi biznesowe. Aplikacje pakietu Office do pobrania nie są uwzględnione.

Microsoft 365 Business
Standard

(dawniej Office 365 Business Premium)

W planie Business Standard masz zawsze aktualne aplikacje pakietu Office do pobrania, pocztę e-mail klasy biznesowej, 1 TB miejsca na pliki online, centrum pracy zespołowej, spotkania online oraz aplikacje, które pomogą Ci rozwijać firmę.

Microsoft 365 Business
Premium

(dawniej Microsoft 365 Business)


W planie Premium masz wszystkie funkcje zawarte w wersji Business Standard oraz zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami cybernetycznymi i zarządzanie urządzeniami.

Aplikacje Microsoft 365
dla firm

(dawniej Office 365 Business)


W tym planie masz zawsze aktualne aplikacje Office do pobrania oraz 1 TB pamięci w chmurze. E-mail biznesowy i inne usługi chmurowe nie są uwzględnione.

Formularz Kontaktowy


SPARK-IT Sp. z o.o.


ul. Dulęby 2A
20-326 Lublin
e-mail: biuro@spark-it.pl
tel.: +48 81 820 04 10

NIP: 946-265-67-68
REGON: 363375285
KRS: 0000595071

Follow SPARK-IT
SPARK-IT Sp. z o.o.
WARSZAWA
  • Błękitny Wieżowiec
  • Plac Bankowy 2
  • 00-095 Warszawa
  • e-mail: warszawa@spark-it.pl
  • tel.: +48 22 188 15 48
mBank:

Copyright (c) 2022 SPARK-IT Sp. z o.o.