Instalacje Teletechniczne

✔️ Przygotowujemy projekty instalacji teletechnicznych

✔️ Wykonujemy instalacje teletechniczne

✔️ Realizujemy projekty w charakterze integratora instalacji i systemów teletechnicznych

Instalacje teletechniczne

Korzyści Pracy Zdalnej

Instalacje teletechniczne

To kręgosłup dobrze funkcjonującego i bezpiecznego budynku biurowego.Podstawowe bezpieczeństwo zapewniają systemy monitoringu wizyjnego CCTV, System Sygnalizacji Pożaru, System Alarmowy, czy Kontroli dostępu do obiektu i pomieszczeń. Dźwiękowy System Ostrzegawczy w krytycznych sytuacjach ostrzeże osoby przebywające w obiekcie o niebezpieczeństwie. Stabilną pracę dla infrastruktury informatycznej zagwarantuje dedykowana instalacja elektryczna z podtrzymaniem zasilania za pomocą UPS i agregatu. Certyfikowane okablowanie strukturalne z 25 letnia gwarancją producenta zapewni wysoki poziom wydajności sieci komputerowej. Serwerownia z Systemem Gaszenia Gazem Obojętnym, który w przypadku pożaru ugasi go nie niszcząc sprzętu i danych jest standardowym zabezpieczeniem w nowoczesnych i bezpiecznych obiektach biurowych. 

Projekt instalacji teletechnicznych

Projekt instalacji teletechnicznych

Projekt instalacji teletechnicznych

Podstawowym elementem realizacji prac związanych z instalacją teletechniczną jest projekt wykonawczy. To jest etap, w którym przygotowujemy wszelkie założenia, potrzeby i wymagania użytkowników, najemców, tak by na etapie realizacji zmian było, jak najmniej, bo to zbędny koszt i stracony czas. Nasz projekt instalacji teletechnicznych zawiera wszelkie wymagane normy i zalecenia techniczne, charakterystykę elementów, z których system będzie zbudowany oraz rzuty, rysunki z naniesionymi planami instalacji. 

Wykonanie instalacje teletechnicznej

Szyfrowane połączenie VPN

Wykonanie instalacje teletechnicznej

W realizowanych przez nas instalacjach teletechnicznych korzystamy z renomowanych i sprawdzonych dostawców kompletnych systemów. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność wsparcia technicznego w trakcie realizacji, jak i po zakończeniu prac. System objęty jest gwarancją producenta dla okablowania strukturalnego nawet 25 lat, po realizacji procesu certyfikacji, który również procedujemy. Po wykonaniu zapewniamy nadzór, regularne przeglądy i serwis dla wykonanych instalacji.

Integrator instalacji i systemów teletechnicznych

Integrator instalacji i systemów teletechnicznych

Integrator instalacji i systemów teletechnicznych

W realizacjach instalacji występujemy również w charakterze integratora branż teletechnicznych oraz informatycznych. Na etapie wykonawstwa występuje wiele elementów, w których rożne branże wpływają i zależą od siebie wzajemnie. Powstaje w ten sposób konieczność stałego monitorowania poszczególnych wykonawców, tak by cały system był spójny, a poszczególne elementy ze sobą odpowiednio współpracowały. Integrator odpowiada za sukces realizacji całości prac teletechnicznych i informatycznych.

Formularz Kontaktowy


SPARK-IT Sp. z o.o.


ul. Dulęby 2A
20-326 Lublin
e-mail: biuro@spark-it.pl
tel.: +48 81 820 04 10

NIP: 946-265-67-68
REGON: 363375285
KRS: 0000595071

Follow SPARK-IT
SPARK-IT Sp. z o.o.
WARSZAWA

  • e-mail: warszawa@spark-it.pl
  • tel.: +48 22 188 15 48
mBank:

Copyright (c) 2023 SPARK-IT Sp. z o.o.